Załóż nowe konto
Nazwa użytkownika
Hasło
Zapomniane hasło?
Przegląd
Tutaj znajdziesz przegląd działu pomocy na Spigo
Witaj szanowny Użytkowniku Spigo!
Witamy w dziale pomocy na Spigo. Niezależnie od tego, czy jesteś nowym użytkownikiem na stronie, czy też może doświadczonym graczem, tutaj znajdziesz wiele przydatnych rad i zaawansowanych wskazówek!

W menu po lewej stronie znajdziesz różne opcje dotyczące pomocy w grach, jak również Czat. Jeżeli jesteś naprawdę nowy na Spigo warto zajrzeć do "FAQ", gdzie poruszone są najczęściej zadawane pytania. Jeżeli nie potrzebujesz pomocy, warto zajrzeć do działu "Wskazówki", gdzie znajdziesz wiele nowych i przydatnych porad.

Zawsze możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta, która z przyjemnością Ci pomoże. Nasz miły i kompetentny personel jest do Twojej dyspozycji każdego dnia. Możesz się z nami skontaktować wypełniając formularz, który znajdziesz pod "Obsługą klienta" w menu po lewej stronie. W większości spraw otrzymasz odpowiedź w ciągu 1-2 dni roboczych.

Miłej zabawy i powodzenia!

Gorące pozdrowienia,
Twój zespół Spigo

Wskazówka dnia
Spigo automatycznie wykyrwa Twoje błedy
Czy wiesz, że Spigo automatycznie wykrywa błędy, których doświadczasz? Nieważne, czy błąd wystąpi na stronie czy w grze, będzie natychmiast zarejestrowany i nasi programiści się nim zajmą. Nawet błędy występujące na komputerze użytkownika są rejestrowane i wysyłane do Spigo. Dzięki temu Spigo staję się coraz doskonalsze i możlwie najbardziej przyjazne dla użytkownika, który ma w tym róznież swój wkład. Dziękujemy, że pomagasz nam zwalczać błedy!
Spigo v3.1.0911