Załóż nowe konto
Nazwa użytkownika
Hasło
Zapomniane hasło?
Przegląd
Tutaj znajdziesz przegląd działu pomocy na Spigo
Witaj szanowny Użytkowniku Spigo!
Witamy w dziale pomocy na Spigo. Niezależnie od tego, czy jesteś nowym użytkownikiem na stronie, czy też może doświadczonym graczem, tutaj znajdziesz wiele przydatnych rad i zaawansowanych wskazówek!

W menu po lewej stronie znajdziesz różne opcje dotyczące pomocy w grach, jak również Czat. Jeżeli jesteś naprawdę nowy na Spigo warto zajrzeć do "FAQ", gdzie poruszone są najczęściej zadawane pytania. Jeżeli nie potrzebujesz pomocy, warto zajrzeć do działu "Wskazówki", gdzie znajdziesz wiele nowych i przydatnych porad.

Zawsze możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta, która z przyjemnością Ci pomoże. Nasz miły i kompetentny personel jest do Twojej dyspozycji każdego dnia. Możesz się z nami skontaktować wypełniając formularz, który znajdziesz pod "Obsługą klienta" w menu po lewej stronie. W większości spraw otrzymasz odpowiedź w ciągu 1-2 dni roboczych.

Miłej zabawy i powodzenia!

Gorące pozdrowienia,
Twój zespół Spigo

Wskazówka dnia
Ustaw swoje zdjęcie, by było wyświetlane w Twoich wiadomościach
Na Twoim profilu pod "Ustawienia > Numer telefonu" możesz wpisać swój numer telefonu. Gdy wpiszesz numer swojego telefonu komórkowego, Twoje zdjęcie wraz z imieniem będzie wyświetlone na stronie frontowej wraz z Twoim SMS'em, więc każdy będzie mógł natychmiast rozpoznać, że to Ty wysłałeś wiadomość.
Spigo v3.1.0911