Załóż nowe konto
Nazwa użytkownika
Hasło
Zapomniane hasło?
Dowiedź sie o Spigo®
Dowiedź się więcej o tym, kto tworzy Spigo® i jakie są nasze cele
Spigo® zostało stworzone, by dostarczać multimedialną rozrywkę na najwyższym poziomie. Głównym naszym celem jest zaoferowanie jak najlepszej elektronicznej rozrywki w różnorodnej formie, zdecydowanie przewyższającą konkurnecję. Duży nacisk kładziony jest na produkty o długiej żywotności i z szerokim gronem odbiorców przy jednoczesnym zapewnieniu bezkompromisowego bezpieczeństwa naszych użytkowników.
Spigo® rozwija i utrzymuję internetowy portal Spigo® oraz jej strony-siostry na całym świecie, więcej szczegółów na www.spigoworld.com. By móc realizować założone cele, jakimi są dostarczenie doskonałej rozrywki w najwyższej jakości i zaspokojenie najwyższych wymagań, tworzymy całe nasze oprogramowanie wyłącznie przez naszą firmę. SPIGO® jest zarejestrowanym znakiem handlowym, na mocy Międzynarodowego Protokołu Porozumienia Madryckiego nr. 982832. Reg. U.S. Pat. & TM Off. reg. nr. 3,686,279.
W skład naszej kompanii wchodzi grupa Freeway ApS oraz kompania holdingowa KAU Holding ApS, każda z równymi udziałami. Codziennym zarządzaniem firmą zajmuje się współzałóżyciel i solowy akcjonariusz KAU Holding, Kasper Kau, wspólnie z innymi akcjonariuszami kompanii.
 
Freeway ApS
Brovej 20 A
8800 Viborg
Dania
  KAU Holding ApS
Brovej 20 A
8800 Viborg
Dania
Jeżeli chciałbyś skontaktować się ze Spigo®, możesz skorzystać z naszej obsługi klienta, kliknij zakładkę "Pomoc" i wybierz z menu "Obsługa klienta".
Spigo ApS
Brovej 20 A
8800 Viborg
Dania
Email: mail@spigo.pl
NIP: DK 29319677
Spigo v3.1.0911